מהו טיפול פרטני למטופל?

טיפול פרטני הוא טיפול שמתבסס על תקשורת פתוחה וכנה בין מטפל למטופל. זוהי אחת הדרכים והגישות הנפוצות והיעילות ביותר להבנה של נפשו של המטופל ולפתרון בעיות מחשבתיות והתנהגותיות שונות. הטיפול הפרטני טומן בחובו מספר יתרונות משמעותיים הן בעבור המטפל והן בעבור המטופל והוא מהווה בסיס טיפולי איתן. אני מעניקה טיפול פרטני בהוד השרון וניתן ליצור איתי קשר על מנת לתאם פגישת היכרות ראשונית.

סביבה בטוחה וכנה

פעמים רבות, אנשים מתקשים להיחשף מול האחר, חוששים מאינטימיות, מתקשים לשתף את מה שעובר עליהם – גם לאנשים הקרובים אליהם ביותר. ביטחון בקשר מאפשר לעשות זאת. סביבה דיסקרטית ואמינה באופן מוחלט.

טיפול פרטני מאפשר סביבה בטוחה בעבור המטופל. בסביבה זו חווה על המטפל שמירה על סודיות, (חובת הסודיות מעוגנת בחוק) כך שהמטופל יכול להרגיש בטוח, בנוח לשתף את המטפל בכל מה שעבר עליו בעבר או עובר עליו כעת.

חשוב לציין – חובת הסודיות הינה חובה אתית וחוקית, יחד עם זאת קיימת חובת דיווח לאנשי מקצוע במקרים של פגיעה בחסר ישע, קטין, ומניעת פשע. חובת הדיווח נחקקה על מנת להגן על החברה ובעיקר על החלשים בתוכה.


טיפול שמותאם לאותו אדם

אנשים יחווה באופן שונה חוויה דומה, אנשים יגיבו למשבר באופן שונה, חרדה משתנה בין אדם לאדם.

זאת החשיבות לטיפול פרטני ואישי במטרה לברר מה עבר על אותו אדם ומה עובר עליו כעת, כיצד הוא מרגיש, כיצד הוא מפרש את המחשבות שלו ואת האירועים שעבר ולהבין כיצד הוא מתנהג. חשוב לזהות את הבעיה במדויק ולהצליח לשים עליה את האצבע, ולטפל בה באופן שמתאים למטופל, ואת זה ניתן להשיג גם דרך טיפול פרטני.

אני נורית גדרון ואני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר במספר 050-5708833 או דרך כתובת המייל: gidron.nurit@gmail.com לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישה.

אם אתם זקוקים לטיפול פרטני בהוד השרון, אשמח לעזור ולסייע בכל דרך. אני עתירת ניסיון בכל הקשור לעולם הטיפולי, עוסקת בו כבר מעל ל-18 שנה וניתן לקרוא יותר אודותיי בקישור הבא.

סגירת תפריט