ייעוץ להורים בנושאים שונים

הורים מתמודדים עם יותר קשיים מאשר אנשים שאינם הורים לילדים. מעבר לאתגרים האישיים שלהם, הם מתמודדים גם עם אתגרים שונים של ילדיהם ובתקשורת שבינם לבין ילדם.

ייעוץ להורים יכול לעזור להם להתמודד עם אתגרים שונים שההורים נתקלים בהם, לפתח סמכות הורית, להתמודד עם סוגיות במערכת היחסים שלהם עם ילדם.

בנוסף, לעזור לכם ההורים להתמודד עם אתגרים אישיים שלכם.

אני מעניקה טיפול פרטני, והדרכת הורים על פי השיטה האדלריינית,

ניתן לפנות אלי בכל סוגיה שהיא.


הדרכת הורים


אין הורה שלא מתקשה במשהו שקשור לילד או לילדים שלו. בין אם מדובר במריבות ביניהם, בהתפרצויות זעם, בבעיות חברתיות, בבעיות של ביישנות או ביטחון עצמי נמוך, בבעיות רגשיות שאתם מתמודד ילדכם במהלך שנת הלימודים – ילדים הם בני אדם לכל דבר, וגם הם חווים קשיים וחוויות, ולא פחות מאשר אדם בוגר.


אני מאמינה שיש להעניק לכל הורה את הכלים להתמודדות עם שלל הסוגיות שמתעוררות עם הזמן ולחזק בו את הסמכות ההורית, לתמוך בו שיוכל להטמיע את היכולת הטבעית להנהיג ולהוביל את הילד שלו, להרחיב את המודעות והידע אשר יעזורו לו לרכוש פרספקטיבה בריאה יותר לגבי הורות וטיבה.

שילוב בין רכישת כלים והניסיון שההורה רוכש במרוצת הזמן יכולים להפוך אותו להורה נפלא ומתפקד.


ייעוץ להורים לילדים להט"בים


אחד הנושאים הבוערים ביותר בקרב הורים רבים בישראל הוא נושא הזהות המינית של ילדם. הרגע שבו שומע ההורה לראשונה על היציאה מהארון היא משמעותית עבורו ופעמים רבות הוא יחוש בעקבותיה רגשות שליליים רבים.

לעיתים הדעות הקדומות שלנו על מהו העולם. דעות אלה לעיתים הופכות את התפיסה שלנו לפחות מכילה ופחות מקבלת.

בתוך מסגרת של שיחות פרטיות עם הילד או עם הוריו ומתוך הניסיון האישי שלי, תוכלו כהורים להבין את מה שעובר על ילדכם, לרכוש נקודת מבט שונה, לקבל את ילדכם ולאהוב אותו כמו שהוא.


אם אתם מעוניינים בייעוץ פסיכולוגי להורים, ניתן ליצור איתי, נורית גדרון, קשר בטלפון 050-5708833 ואוכל לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בכל פניה. בינתיים, ניתן לקרוא יותר על ייעוץ להורים לילדים להט"בים בקישור הבא.

סגירת תפריט